Това каза министърът на околната среда и водите, която заедно със столичния кмет Йорданка Фандъкова откриха канализационна помпена станция и тласкател в столичния район Нови Искър.
Това каза министърът на околната среда и водите, която заедно със столичния кмет Йорданка Фандъкова откриха канализационна помпена станция и тласкател в столичния район Нови Искър.