"Г-жа Фандъкова мъжки се бори с балите – голяма част от тях са извозени."
Това каза министърът на околната среда и водите, която заедно със столичния кмет Йорданка Фандъкова откриха канализационна помпена станция и тласкател в столичния район Нови Искър.