ТВ програма
Програма на bTV cinema за 29.03.2024
Сега
"Спасители на плажа" - сериал /п./
04:00
"Трима еднакви непознати" - документален, биографичен, драма (Великобритания, САЩ, 2018 г.), режисьор: Тим Уордъл
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Примамката" - екшън, комедия, криминален (Канада, САЩ, 2000 г.), режисьор: Антоан Фукуа, в ролите: Джейми Фокс, Дейвид Морс, Робърт Пасторели, Дъг Хъчисън, Кимбърли Елийс, Дейвид Пеймър, Майк Епс и д...
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.6, еп.8, 9
12:45
"Преди залез" - романтичен, драма (САЩ, Франция, 2004 г.), режисьор: Ричард Линклейтър, в ролите: Итън Хоук, Жюли Делпи, Вернон Добчев, Луиз Льомоан Торес и др.
14:30
"Фантастичното пътешествие до Оз" - анимация, детски, приключенски (Русия, 2017 г.), режисьори: Владимир Торопчин, Федор Дмитриев и Дарина Шмидт
16:15
"Вътрешен космос" - комедия, екшън, приключенски (САЩ, 1987 г.), режисьор: Джо Данте, в ролите: Денис Куейд, Мартин Шорт, Мег Райън, Кевин Маккарти, Фиона Луис, Върнън Уелс, Робърт Пикардо и др.
18:45
"Море в пламъци" - екшън, трилър (Норвегия, 2021 г.), режисьор: Йон Андреас Андарсен, в ролите: Кристине Торп, Хенрик Бьелан, Ролф Кристиан Ларшен, Андерш Басмо, Бьорн Флоберг и др.
21:00
ПРЕМИЕРА: "Жълт олеандър" - комедия (България, 2022 г.), режисьор: Лъчезар Аврамов, в ролите: Китодар Тодоров, Стефани Ивайло, Мариан Вълев, Леонид Йовчев, Лука Габо, Костадинка Аратлъкова, Елени Деки...
23:00
"Песента на имената" - драма (Канада, Унгария, 2019 г.), режисьор: Франсоа Жирар, в ролите: Еди Изард, Стенли Таунсенд, Ейми Слоун, Тим Рот, Катрин Маккормак, Клайв Оуен и др.
Програма на bTV cinema за 30.03.2024
03:15
"Готи" - биографичен, криминален, драма (САЩ, 2018 г.), режисьор: Кевин Конъли, в ролите: Джон Траволта, Спенсър Лофранко, Кели Престън, Стейси Кийч, Уилям ДеМео и др. [14+]
05:30
"На фокус" - рубрика
06:00
"Круиз до Ню Йорк" - семеен, комедия (Германия, 2019 г.), режисьор: Филип Щьолцел, в ролите: Хайке Макач, Мориц Блайбтрой, Катарина Талбах, Уве Оксенкнехт, Михаел Островски и др.
08:30
"Фантастичното пътешествие до Оз" - анимация, детски, приключенски (Русия, 2017 г.), режисьори: Владимир Торопчин, Федор Дмитриев и Дарина Шмидт
10:15
"Преди изгрев" - романтичен, драма (САЩ, Австрия, Швейцария, 1995 г.), режисьор: Ричард Линклейтър, в ролите: Итън Хоук, Жюли Делпи, Андреа Екерт, Ханно Пьошл, Карл Брукшвайгер, Текс Рубиновиц и др.
12:15
"Британците идват" - комедия (САЩ, Великобритания, 2018 г.), режисьор: Джеймс Оукли, в ролите: Дот Косгроув, Ума Търман, Тим Рот, Маги Кю, Алис Ийв, Стивън Фрай, Криспин Главър и др. [14+]
14:15
"Примамката" - екшън, комедия, криминален (Канада, САЩ, 2000 г.), режисьор: Антоан Фукуа, в ролите: Джейми Фокс, Дейвид Морс, Робърт Пасторели, Дъг Хъчисън, Кимбърли Елийс, Дейвид Пеймър, Майк Епс и д...
16:45
"Море в пламъци" - екшън, трилър (Норвегия, 2021 г.), режисьор: Йон Андреас Андарсен, в ролите: Кристине Торп, Хенрик Бьелан, Ролф Кристиан Ларшен, Андерш Басмо, Бьорн Флоберг и др.
19:00
"Честита нова смърт" - мистъри, хорър (САЩ, 2019 г.), режисьор: Кристофър Ландън, в ролите: Джесика Рот, Израел Брусард, Руби Модийн, Рейчъл Матюз, Чарлз Ейткън, Сурадж Шарма и др.
21:00
"Американски снайперист" - военен, екшън, биографичен (САЩ, 2014 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Брадли Купър, Сиена Милър, Джейк Макдорман, Кайл Голнър, Люк Граймс, Сам Джегър и др. [14+]
23:30
CINEMA X: "Хелоуин" - хорър (САЩ, 2018 г.), режисьор: Дейвид Гордън Грийн, в ролите: Джейми Лий Къртис, Джуди Гриър, Майлс Робинс, Вирджиния Гарднър, Ник Касъл, Уил Патън, Тоби Хъс, Анди Матичак и др....