Трамвай 6 със съкратен маршрут

Строят отсечката на метрото от надлез "Надежда" до кв. "Обеля

по статията работи: Елена Коцева | 11.12.2010 | 07:19

От днес до 13 декември трамваите по линия номер 6 няма да се движат до кв. "Обеля", съобщиха от Центъра за градска мобилност.

За този период от време крайната спирка на трамваите ще е "Хюндай-България".

Промяната се налага във връзка със строителството на метролъча от надлез "Надежда" до кв. "Обеля".

За същото време ще се извърши преместването на трамвайния релсов път и контактната мрежа по ул. "Бели Дунав" при кръстовището с бул. "Ломско шосе".

Движението на трамваите по линия номер 6 от ж.к. "Лозенец" до кв. "Обеля" ще се възстанови на 14 декември.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.