Александър Тонев с 60 минути при равенство на Астън Вила

Българският национал започна като титуляр при гостуването на Уест Бромич Албиън, завършило 2:2

по статията работи: Мариян Найденов | 26.11.2013 | 08:48

Отборите на Уест Бромич Албиън и Астън Вила не излъчиха победител и завършиха наравно - 2:2 в последния мач от 12-ия кръг в английската Висша лига.

Българският национал на Вила - Александър Тонев започна двубоя като титуляр и бе доста активен, като се отличи с няколко опасни далечни удара, но отново нямаше късмет да отбележи дебютния си гол с фланелката на бирмингамци. Тонев остана на терена до 57-ата минута, когато бе заменен от Андреас Вайман.

Двубоят бе много динамичен и оспорван, като двата отбора зарадваха публиката с четири гола и много борба. Съперниците си разделиха по едно полувреме, като през първата част доминираха домакините от Уест Бромич, а през втората инициативата премина в Астън Вила.

След това равенство двата отбора остават един в средата на таблицата. Уест Бромич заема 11-а позиция с 15 пункта, а Астън Вила е на 12-о място със същия точков актив.

Подробности и видео от срещата Уест Бромич Албиън - Астън Вила вижте в Sporta.bg.

22 mitko velev 26.11.2013 | 11:43
Ако го пускат по често в игра, може и да започне да вкарва момчето.
21 Батко Реджеп 26.11.2013 | 11:09
Мисля, че Астън Вила изоставаха в този мач, но все пак са успели да изравнят . Най - вероятно част от заслугата е и на Александър Тонев .
20 Баба Пъша 26.11.2013 | 10:57
Това момче е много талантливо и си мисля, че ако в близките 1,2 години показва добри игри с екипът на Астън Вила, е възможно някой по - силен отбор да го привлече .
19 Митридат Египетски 26.11.2013 | 10:57
няма ли вече и да вкарва
18 Старата Госпожа 26.11.2013 | 10:28
Тонев доста е поиграл във вчеращният мач . Много е трудно да се наложиш като титуляр в англиски отбор като Астън Вила, а той е на път да го направиш .
17 чичо съби 26.11.2013 | 10:15
Астън Вила не се представят много добре на вън.. Много се надявах да победят Уест Бромич, но явно им е било доста трудно . Равенството също е добър резултат за тях .
16 нелепо съвпадение 26.11.2013 | 09:54
Тонев е много добър играч . В началото на престоят си в Астън Вила той често беше оставян резерва, но вече това не е така. Тонев много скоро ще се докаже.
15 киселото грозде 26.11.2013 | 09:48
направи няколко силни удара към вратата на уба, но не можа да вкара. предполагам, че в следващите мачове ще започне да показва повече качества и това ще се види от всички фенове на футбола, които гледат този спорт.
14 Тръпкомир Тръпков 26.11.2013 | 09:47
добре, че беше тази смяна, защото тя промени много неща. много се радвам за тази победа, защото тонев определено се представи на много добро ниво.
13 комара трайчо 26.11.2013 | 09:46
двата отбора показаха много интересни неща по време на мача и това се видя много ясно. смятам, че вила могат да направят много интересни неща и това да ги спаси от изпадане.
12 мистър питкин 26.11.2013 | 09:45
това наистина се случи благодарение на тройната смяна, която се оказа решаваща. дано занапред да играят по този начин, за да не изпаднат от висшата лига.
11 киселото грозде 26.11.2013 | 09:45
добре, че успяха да се доберат до равенството, защото по едно време не си представях как може да изравнят. радващо е, че успяха да се вдигнат и да изравнят.
10 Тръпкомир Тръпков 26.11.2013 | 09:44
трябваше да остане повече време на терена, защото това което показа по време на мача беше нещо което много малко футболисти го могат. нека занапред да показва все повече неща от футболната игра, които да ни радват.
9 комара трайчо 26.11.2013 | 09:43
това беше мач, в който тонев можеше да вкара няколко гола и това се видя много ясно по време на самия мач. дано това да продължава за него и да се развива по същия начин.
8 мистър питкин 26.11.2013 | 09:42
тонев е един много добър футболист, който може само да се развива в отбор като астън вила. дано това да му помогне да бъде по-добър футболист.
7 Krist Novoselic 26.11.2013 | 09:36
Много се радвам, че все по - често треньорът на Астън Вила избира Александър Тонев за титуляр . Той вече се адаптира в клуба и ще чакаме само добри игри от него .
6 david copperfield 26.11.2013 | 09:27
Абе да ти кажа не беше кой знае колко добро и ми се струва, че следващия мач Ламбърт ще го остави резерва. В течение на времето обаче вярвам, че ще подобри играта си.
5 властен олигарх 26.11.2013 | 09:27
Важното е да покаже добро желание за игра Тонев. Има всичко нужно, за да стане звезда, така че нека да тренира повече и със сигурност ще го видим титуляр и занапред.
4 David Hayemaker 26.11.2013 | 09:26
"Българският национал започна като титуляр при гостуването на Уест Бромич Албиън, завършило 2:2" - Игра слабичко и Ламбърт го смени 57-та минута. Вила си падаха със сигурност, ако не беше тази тройна сменя според мен.
3 известна личност 26.11.2013 | 09:24
Много добър мач се получи и според мен. Доволен съм от това което видях и определено и двата отбора се представиха на едно доста високо ниво. Това само може да ни радва според мен :).
2 david copperfield 26.11.2013 | 09:23
Астън Вила бяха трагични през първото полувреме, но през второто вече подобриха играта си. Пол Ламбърт направи тройна смяна през 57-та минута и Вила успяха да върнат 2 гола.
1 Катерина Мушкова 26.11.2013 | 09:11
Браво на нашето момче , добро представяне :)

• Сега Имате среща с ... Диана Любенова...
  • 18:45 Спорт ТОТО
  • 19:00 С БНТ завинаги
  • 20:30 БГ киновечер: Български кораб...
  • 22:10 Обич и песен концерт-спектакъл с...
  • 23:40 Любов на върха на пръстите игрален...
  • 01:35 С БНТ завинаги /п/