Батков е много разочарован от представянето на Левски

Собственикът на Локо Пловдив Коко Динев пък бе много щастлив от победата на неговия тим и се радва, че се получи добър мач

по статията работи: Иво Вецев | 06.05.2012 | 21:41

Собственикът на Левски адвокат Тодор Батков заплаши с голяма чистка през лятото след загубата с 2:3 от Локомотив Пловдив като гост в мач от 27-ия кръг на "А" група.

Той бе изключително афектиран от начина, по който "сините" пропиляха комфортния си аванс от 2:0 след 18 минути игра и допуснаха пълен обрат през втората част.

"Много хора ще си отидат със сигурност", заяви разочарованият Батков при напускането на стадиона след поражението.

"Сините" пропиляха аванс от 2:0 до 18-ата минута и допуснаха обрат, който ги прати на шесто място в класирането.

"Слаб мач за Левски. Очевидно съставът не е обигран. Много основни единици изневериха. Има още три мача", каза Батков, цитиран от БТА.

"При 2:0 се прибрахме отзад да пазим резултата в 20-ата минута. Такова нещо не съм виждал", допълни той.

Президентът на Локомотив (Пловдив) Константин Динев пък остана доволен от победата на неговия тим.

Той каза, че отборът ще се бори до самия край на първенството за класиране в зоната за евротурнири, което става възможно след победата срещу Левски на "Лаута".

"Доволен съм от мача като цяло", каза Динев, цитиран от БТА. "Показахме, че може да има хубави мачове в България и футболът е най-доброто риалити за гледане. Стана прекрасен и честен мач, който беше много интересен.

Вярвах през цялото време, въпреки че допуснахме леки грешки в началото на мача. Показахме, че всичко е честно в българския футбол и в Локомотив. Ще се борим за евротурнирите и ще направим всичко възможно.

Отборът ни е много добър и ни трябва още съвсем малко, за да бъдем там, където искаме."

Динев добави, че не е доволен от съдийството в мача срещу Левски и в целия шампионат. Той призова президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов да обърне внимание на Съдийската комисия.

"Съдиите са преднамерени. Личат си тези неща на всеки един мач, но нямам конкретни доказателства, за да коментирам. Харесвам Боби Михайлов, но апелирам към него да си погледне комисиите", добави Динев.