Боби Михайлов: Бием два мача и сме на бараж

"Не трябваше да треперим до края, но президентът на малтийците ми каза, че ние сме най-добрият отбор, идвал да играе тук", коментира шефът на БФС

по статията работи: Мариян Найденов | 11.09.2013 | 08:14

Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов се присъедини към всеобщото мнение, че второто полувреме на националния отбор при победата с 2:1 над Малта е било доста по-слабо от първите 45 минути.

Според Михайлов не е трябвало да допускаме подобно отпускане в играта си в последния половин час, което накара всички фенове на футбола у нас да треперят до финалния съдийски сигнал.

"Първото полувреме беше уникално, но второто беше по-слабо. Важното е, че победихме", коментира шефът на БФС.

"Не трябваше да треперим до края, но президентът на малтийците ми каза, че ние сме най-добрият отбор, идвал да играе тук.

Играем хубав футбол, агресивен, но трябва от едно положение да вкарваме два гола", каза Михайлов, визирайки може би изказването на националния селекционер Любослав Пенев, според когото не е нормално от 13 създадени ситуации в 2-та мача с Италия и Малта да бележим само 2 гола.

"Няма какво да говоря с отбора, защото това си е работа на треньора. В Армения си мислят, че сме се държали агресивно спрямо тях в София, така че ни чакат и на момчетата ще им бъде тежко.

Бием два мача и сме на бараж, в началото на квалификациите не сме си мислели, че ще сме в тази позиция. Дано всички са здрави и го постигнем", пожела накрая Михайлов.