Букитата: Гришо ще сгази цялата конкуренция

Тенисистът ще грабне титлата в София

по статията работи: iNews.bg | 07.02.2017 | 11:21
Букитата: Гришо ще сгази цялата конкуренция
Повече за:

Букмейкърските къщи дадоха коефициенти за тенис турнира в София - Garanti Koza Sofia Open. Според тях основен фаворит за титлата е родният ас Григор Димитров. Въпреки че е трети поставен Гришо има най-ниска ставка за спечелване на трофея в "Арена Армеец".

Bet365 даде коефициент от 2.87 за триумф на Гришо. Вторият поставен в турнира Давид Гофен пък за изненада има по-малък коефициент от първия поставен Доминик Тийм. За Гофен е определена ставка от 4.50, а за австриеца - 5.50.

За успех на Роберто Баутиста-Агут коефициентът е 6.50, а възможността Жил Мюлер да вдигне трофея е 13:1.

Друг българин също получи коефициент за спечелване на титлата в София. Това е Димитър Кузманов. Според букмейкърите той е идеален да допълни бройката от 30 състезатели с вероятност за вдигане на титлата. Кузманов и Кем Илекл имат най-малък коефициент, който е 301.00.

Източник: Sporta.bg


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.