Георги Миланов и ЦСКА се сгромолясаха за Купата

ФК Краснодар изхвърли "армейците" на полуфинал

по статията работи: Божидар Азманов | 16.04.2014 | 21:29

Българският национал Георги Миланов и неговия ЦСКА (Москва) отпаднаха от турнира за Купата на Германия след поражение с 0:1 от ФК Краснодар като домакин.

Така московските "армейци" приключиха участието си на полуфиналите в турнира.

Единственото попадение за победителите отбеляза бразилецът Вандерсон  28-а минута. Тогава той проби през центъра, а домакините удариха три греди, но така и не успяха да изравнят.

Миланов започна от резервната скамейка и влезе в игра в 63-а минута на мястото на Расмус Елм, но не успя да се разпише. За Краснодар 90 минути игра бившият футболист на Левски Жоазиньо.

На финала "биковете" ще се изправят сещу победителя мача между Ростов и Луч Енергия, който е утре.