Григор Димитров отпадна на US Open

Българинът навакса изоставане от два сета, но все пак напусна турнира

по статията работи: iNews.bg | 03.09.2015 | 11:36
Григор Димитров отпадна на US Open
БТА/AP

Най-добрият български тенисист Григор Димитров не успя да си уреди среща с шампиона в откритото по тенис на САЩ.

Спортист номер 1 на България можеше да срещне Марин Чилич (Хърв) в третия кръг на US Open в Ню Йорк, но загуби 3:6, 6:7 (2:7), 6:2, 6:4, 4:6 от Михаил Кукушкин (Каз).

Този мач бе поредното доказателство за слабия сезон на Димитров. Несигурен на корта, без идея за правилните решения в трудни ситуации и прекалено много грешки, когато го натискат с дълбоки топки на бекхенд. А този мач можеше да бъде спечелен, ако не бе необяснимият спад в началото на последния сет.

Миналата година Димитров отпадна на 1/8-финал на US Open.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.