Колумбия се разправи и с Япония за трета победа на Мондиал 2014

"Лос Кафетерос" разгромиха "самураите" с 4:1

по статията работи: iNews.bg | 25.06.2014 | 00:58

Колумбия се наложи с 4:1 над Япония в мач от група C на Световно първенство 2014, игран на "Арена Пантанал" в Куиаба.

Така латиноамериканците събраха пълен актив от 9 точки, с които спечелиха предварителния си поток и на осминафиналитен ще се изправят срещу отбора на Уругвай, който завърши на второ място в група D.

В другия мач от група C, Гърция измъкна победа над Кот д'Ивоар с 2:1 и окупира второто място, което означава, че в следващата фаза "елините" ще играят с приятната изненада на турнира Коста Рика.

Колумбия откри резултата след точно изпълнена от Хуан Куадрадо дузпа в 17-ата минута, но Япония се върна в мача с изравнително попадение на Шинджи Оказаки в самия край на първото полувреме (45+1').

След почивката обаче "Лос Кафетерос" отбелязаха три безответни попадения във вратата на "самураите" и заслужено се поздравиха с успеха.

Първо Джаксон Мартинес направи 2:1 след 55 минути игра, а отново той бе точен за 3:1 в 82-ата минута. Крайното 4:1 бе оформено от автора на две асистенции в мача - Хамес Родригес.

Пълна статистика от мача>>

Подробности за двубоя може да прочетете в Sporta.bg>>

19 опитен ловец 25.06.2014 | 13:48
Да, вижда се повече от ясно това, така че ще видим какво ще се случва занапред. Най-интересното предстои да стане ясно и то много скоро.
18 Иван Ангелов 25.06.2014 | 13:47
Те винаги се представят убедително в интерес на истината и това се вижда повече от ясно. Малко отбори могат да се похвалят с такъв актив точки :).
17 опитен ловец 25.06.2014 | 13:47
"Лос Кафетерос" разгромиха "самураите" с 4:1 - Убедителна победа постигнаха в интерес на истината и това се видя повече от ясно.
16 Бандата наОушън 25.06.2014 | 13:47
Играят добър и качествен футбол, това е повече от ясно. Я да стане сега време за 1/8 финали, за да разберем какво ще се случва оттук насетне.
15 Батко съссладко 25.06.2014 | 13:45
Показаха и още как. Вижда се много добре накъде отиват нещата занапред, така че има време да станат ясни все повече и повече неща.
14 Иван Ангелов 25.06.2014 | 13:45
Да видим занапред какво се очертава да направи отбора на Колумбия. Дори и без Фалкао са страхотен състав и постигнаха 3 от 3 победи :).
13 Бандата наОушън 25.06.2014 | 13:43
Колумбийците са добри и то доста. Ще ги видим какво ще направят занапред. Определено са доста талантлив отбор и това се вижда повече от ясно.
12 Батко съссладко 25.06.2014 | 13:42
Ще видим занапред как какво ще се случва. Наистина е интересно и това е пределно ясно на всички. Ще видим занапред какво ще се получава.
11 Пламен Панайотов 25.06.2014 | 11:15
"Колумбия се наложи с 4:1 над Япония в мач от група C на Световно първенство 2014, игран на "Арена Пантанал" в Куиаба" - Колумбия са много силен отбор и им пожелавам успех !
10 Батко Реджеп 25.06.2014 | 11:06
Доста убедително са се представили колумбийците в този мач . Преди световното не очаквах, че ще играят толкова добре и ще побеждават убедително !
9 Баба Пъша 25.06.2014 | 10:55
Колумбия е един от най - добрите отбори на това световно първенство до този момент . Надявам се, че ще продължат да се представят толкова добре .
8 Старата Госпожа 25.06.2014 | 10:42
Колумбийците доста ме изненадаха на това първенство . Допусках, че могат да прескочат групите, но не и след толкова убедителна игра и 3 победи .
7 чичо съби 25.06.2014 | 10:25
Колумбия събра пълен актив по точни и заслужено заема първото място в групата . Мисля, че този отбор има потенциала да стигне далеч в турнира .
6 нелепо съвпадение 25.06.2014 | 10:15
Колумбия се представят много убедително на мондиала . Мисля, че в следващата фаза могат даа създадат много проблеми на противниците си .
5 Krist Novoselic 25.06.2014 | 10:05
Честно казано очаквах повече от Япония на това световно първенство . Представиха се доста зле във почти всички мачове на мондиала .
4 tiha paranoq 25.06.2014 | 09:57
Колумбия са силен отбор , който може да поднесе изненада на това световно първенство . Вижда се, че доста от фаворитите отпаднаха рано рано .
3 mitko velev 25.06.2014 | 09:39
Какво да ви кажа, колумбийците играят много добър футбол и заслужено се поздравиха с победа и срещу Япония, напълно закономерен резултат.
2 empty world 25.06.2014 | 09:11
Очаквах това да се случи . Колумбийците показаха, че са силен отбор и могат да бъдат конкурентно способни на всеки един силен отбор на мондиала .
1 Митридат Египетски 25.06.2014 | 08:23