Кубрат Пулев е Мъж на годината

Кобрата пребори конкуренцията на Григор Димитров и Патриарх Неофит

по статията работи: Даниел Любомиров | 21.01.2014 | 19:05
Кубрат Пулев е Мъж на годината
БТА/AP

Кубрат Пулев е "Мъж на годината" за изминалата 2013-та, след като спечели в конкуренцията на най-добрия български тенисист Григор Димитров и Негово Светейшество Патриарх Неофит Български и Митрополит Софийски.

Гласуването в анкетата на Дарик радио продължи от 18-ти декември до 10-ти януари и Кобрата събра 64.8% от вота, оставяйки на второ място Гришо с 24.8% и Патриарх Неофит с 11.8%.

Негово Светейшество водеше първоначално, но може би победата на Пулев над Джоуи Ейбъл преди Коледа да е наклонила везните в негова полза и да е стимулирала повече хора да дадат гласа си за него.

"Радвам се и съм благодарен, че моят труд през 2013 година беше оценен от българите. Григор Димитров и Патриарх Неофит също заслужаваха да получат отличието, уважавам ги много", каза Кобрата.

За пета година в историята на конкурса нито един български политик не намери място в топ 3.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


10 David Hayemaker 22.01.2014 | 11:18
Всички сме щастливи от това което показва. Няма спор, че и занапред ще дава най-доброто от себе си. Истинска звезда си е той и това си личи от самото начало.
9 известна личност 22.01.2014 | 11:17
Нищо чудно това да се случи честно казано. Гришо е голям спортист също и може да спечели този приз също. Аз лично не бих се изненадал ако го направи наистина.
8 Иван Ангелов 22.01.2014 | 11:17
Да, той е голям и мен лично много ме радва. Със сигурност показва на какво е способен и възможностите му са неограничени. Бъдете сигурни, че има силите да тресне Кличко!
7 властен олигарх 22.01.2014 | 11:16
Страхотен е Кобрата, много е добър! Аз лично съм впечатлен от него и смятам, че винаги запазва спокойствие и самообладание. Вижда се какво може той.
6 David Hayemaker 22.01.2014 | 11:15
Гришката напредвва все повече и повече. Наистина може да бъде пример за мъж, защото много израстна той в последно време. Ще видим какво ще става.
5 известна личност 22.01.2014 | 11:15
"Кобрата пребори конкуренцията на Григор Димитров и Патриарх Неофит" - И аз съм съгласен с избора, че трябва да бъде точно такъв. Определено нещата са сериозни и няма лабаво точно там.
4 Иван Ангелов 22.01.2014 | 11:14
Заслужава го този приз той според мен. Определено е страхотен мъж и направи много за България през последните 2-3 години. Скоро ще получи и своя шанс срещу Кличко ;)!
3 raliza gospodinova 21.01.2014 | 19:44
Радвам се за Кобрата. Честито! Който и да беше станал пак щях да се радвам, защото всички го заслужават.
2 Кристина Минкова 21.01.2014 | 19:27
Всички претенденти заслужават този приз,но Гришо ще стане мъж на 2014 :)
1 Ема Маринова 21.01.2014 | 19:10
Честито на Кобрата,заслужи си приза.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.