Левски победи Пирин в контрола

"Сините" отново слаби, Макриев записа минути

по статията работи: Иво Вецев | 15.11.2014 | 16:15

Левски записа победа с 2:0 над Пирин (Разлог) в контрола, която се игра в столицата. "Сините" изиграха пореден слаб двубой и трудно създаваха положения, а ударите във вратата бяха рядкост.

Все пак през втората част Аниете (50) и Домовчийски (58) бяха точни за крайния резултат, но въпреки това играта на момчетата на Георги Иванов - Гонзо.

В проверката участие взеха много от резервните футболисти, а победата беше изгледана от бившите играчи на Левски - Орлин Старокин и един от любимците на феновете Дарко Тасевски.

Първото полувреме беше изключително слабо за "сините", а първият точен удар дойде чак в 29', когато от воле Бедоя стреля много слабо и право във вратаря. Преди това Сърмов и Аниете стреляха от свободни удари, но неточно.

В края на полувремето домакините се активизираха и Аниете беше близо до гол, но Луков спаси удара му от малък ъгъл в наказателното поле. 2 минути преди почивката Огнянов се отчете с впечатляващ пробив, стреля силно, а Луков извади отличен рефлекс. При добавката Домовчийски на празна врата изпусна - 0:0.

Играта на тима се раздвижи, след като Миро Иванов се появи на терена. Той беше в основата на гола в 50', когато Огнянов му пусна в наказателното поле, а той предостави топката на Аниете - удар и 1:0.

Само 8 минути по-късно резултатът беше удвоен. Пламен Димов проби отлично отдясно и центрира в наказателното поле. Там, Прохазка се размина, но Домовчийски успя да засече за 2:0.

В края на мача гостите имаха страхотен шанс да отбележат, но не успяха да отправят точен удар.

• Сега БНТ представя Проф. Асен Златаров:...
  • 22:00 Любов в окови 3 тв филм /23 епизод/
  • 23:25 Да надживееш Ескобар тв филм /46...
  • 00:15 Имате среща с ... Диана Любенова...
  • 01:00 100% будни сутрешно токшоу с...
  • 02:35 Култура.БГ предаване за култура с...
  • 03:30 Господин Тау тв филм /32 епизод/п/