Лейкърс с поредна домакинска загуба в НБА

Този път "езерняците" паднаха от Минесота

по статията работи: Краси Киров | 11.11.2013 | 10:10

Отборът на Лос Анджелис Лейкърс записа неприятна загуба със 90:113 от тима на Минесота.

Тази победа пък бе историческа за гостите, които вече 22 двубоя нямаха успех срещу "езерняците".

Срещата започна вихрено за гостите от Минесота в "Стейпълс – център" и те реализираха цели 47 точки в първата част.

За последно толкова много точки в първата част реализира Денвър през 2008 година срещу Сиатъл Суперсоникс.

Реализаторите на Минесота имаха ден и след голямата преднина в първата част, гостите успяха да спечелят срещата с разгромен резултат.

Звездата на тима Рики Рубио записа "трипъл-дабъл" с 12 точки, 14 асистенции и 10 борби. Кевин Мартин бе най-резултатен за Минесота със своите 27 точки, а Кевин Лав добави 18.

За домакините най-добър бе Стийв Блейк с 19 точки. За Лейкърс това е пета загуба в седем мача от началото на сезона.

Видео от победата на Минесота и резултати от другите срещи може да видите в Sporta.bg.

18 властен олигарх 11.11.2013 | 17:10
Тези загуби станаха доста за Лейкърс и положението при тях е просто трагично. Ако не се вземат в ръце, няма кой да им помогне да си спасят сезона.
17 David Hayemaker 11.11.2013 | 17:09
Случва се и още как. Непременно Лейкърс ще трябва да дадат много от себе си, за да върнат доверието към специалистите, а след това и най-трудната част, а именно към феновете!
16 известна личност 11.11.2013 | 17:07
Лейкърс не ги виждам и на плейофф тази година. Със сигурност това което показват до този момент, няма нищо общо с миналите им сезон. Явно пак ще има крал Леброн накрая :).
15 david copperfield 11.11.2013 | 17:06
И според мен това са доста силни победи, които ще им помогнат доста да стъпят на краката си, но пък положението за Лейкърс е повече от трагично за момента.
14 властен олигарх 11.11.2013 | 17:06
"Този път "езерняците" паднаха от Минесота" - Което за мен си е изненада определено. Със сигурност това ще е много тежък сезон за Лейкърс, защото не покзват нищо кой знае какво.
13 David Hayemaker 11.11.2013 | 17:05
Нещата за тях се влошиха още на плейофите, когато се контузи Коби Браян. Тогава бяха обречени да отпаднат, защото загубиха най-добрия си играч.
12 известна личност 11.11.2013 | 16:59
Няма да е лошо да се стегнат най-сетне, защото в момента на нищо не приличат. Абсолютен средняк станаха и нямат нищо общо с миналата година според мен.
11 david copperfield 11.11.2013 | 16:58
Може би края на ера е настъпил. Лейкърс години наред няма да бъдат този отбор, който беше в най-силните години на Коби Брайън и Шакил О'Нийл.
10 dancho danchev 11.11.2013 | 14:43
Явно се намират в криза, щом като губят и като домакини.
9 шимпанзето райчо 11.11.2013 | 11:56
според мен, треньорския щаб трябва да си подаде оставката възможно най-скоро, защото това което се случва там не трябва да се случва, защото това е един много голям отбор.
8 Картин Марбовски 11.11.2013 | 11:55
положението никак не е добро и това го отдавам за липсата на кобе, който не играе от едно известно време насам. според мене, това е проблема.
7 крива отвертка 11.11.2013 | 11:54
сигурно играчите на минесота са много доволни от тази победа, защото иначе няма накъде. това са победи, които могат само да радват техните баскетболисти.
6 Картин Марбовски 11.11.2013 | 11:54
поредната неприятна загуба за отбора на лейкърс, което може би ще се окаже пагубно за класирането им напред. нека това да бъде последната им загуба за този сезон.
5 шимпанзето райчо 11.11.2013 | 11:53
радвам се за минесота, защото това са победи, които ще им помогнат да се развият в правилната посока и да наваксат загубеното.
4 развалени кренвирши 11.11.2013 | 11:52
не мога да повярвам, че това може да се случи на лейкърс. те са толкова силен отбор и много трудно допускат загуба, което за мен е много нетипично.
3 чичо съби 11.11.2013 | 11:16
"Този път "езерняците" паднаха от Минесота" - Кризата в Лейкърс се задълбочава и това е видно за всички . Треньорският щаб трябва да вземе мерки срещу това и то възможно най - скоро .
2 нелепо съвпадение 11.11.2013 | 10:54
Явно положението в Лейкърс не е много цветущо . Незнам от колко време не им се беше случвало такива поредни загуби . Крайно време е отборът да се вдигне на крака .
1 Даная Михайлова 11.11.2013 | 10:24