Лудогорец обяви програмата до мача с Лацио

Стойчо Стоев дава пресконференция в сряда

по статията работи: iNews.bg | 24.02.2014 | 23:23

Треньорът на Лудогорец Стойчо Стоев и халфът Михаил Александров ще дадат официалната си пресконференция преди реванша от 1/16 финалите в турнира Лига Европа срещу Лацио в сряда, 26 февруари.

Брифингът на стадион "Васил Левски" започва в 18:00 чaсa, поясника от разградския клуб. Половин час по-късно шампионите ще проведат тренировка, която ще бъде открита в първите 15 минути.

Пресконференцията на треньора на Лацио Еди Рея започва в 19:30 ч. в зала "Родина" на националния стадион "Васил Левски". Тренировката на "римските орли" е в 20,00 ч. и ще бъде открита в първите 15 минути.

Припомняме, че Лацио пристига в България на 26 февруари в 17:20 ч. с чартърен полет от Рим, който ще кацне на терминал 2 на летище София.

Двубоят между Лудогорец и Лацио е в четвъртък, 27 февруари, от 20 часа, а българте имат аванс от един гол, който изковаха на "Стадио Олимпико".

17 Баба Пъша 25.02.2014 | 11:13
Можем само да пожелаем успех на Лудогорец в този мач , защото те постигнаха много до тук и ще се радвам да успеят да отстранят никак не слабият Лацио .
16 Старата Госпожа 25.02.2014 | 11:01
Много интересен ще бъде този мач и аз го чакам с огромно нетърпение . Надявам се, че ще можем да се поздравим с победа след него !
15 чичо съби 25.02.2014 | 10:46
Като цяло смятам, че Лудогорец имат добри шансове за победа в този мач . В първия се представиха много добре и това ме прави оптимист .
14 нелепо съвпадение 25.02.2014 | 10:21
Аз лично съм оптимист за този мач, защото резултатът от гостуването в Рим, наистина беше добър за нас . Надявам се и във вторият мач да ги победим .
13 комара трайчо 25.02.2014 | 10:10
да, това е много добре, защото повечето хора си лягат много рано и никой не го интересува футбол. дано да са си починали преди мача, за да могат да викат с пълно гърло.
12 гражданската квота 25.02.2014 | 10:09
само при един много добър резултат може да се класира отбора и това е повече от ясно. дано занапред да продължат да играят по този начин, защото това е много важно.
11 свен вет 25.02.2014 | 10:08
определено това може да се каже, че ще е едно много интересно интервю. наистина ще е много интересно какво ще кажат и това само може да ни радва.
10 бартош курек 25.02.2014 | 10:07
това може да се случи, но може и да не се случи. тепърва ще го разберем и определено има да се случват много интересни неща.
9 комара трайчо 25.02.2014 | 10:07
дано занапред да може да видим повече добри игри от лудогорец и по този начин да продължат да радват феновете на отбора.
8 гражданската квота 25.02.2014 | 10:06
определено смятам, че утре ще се получи един много интересен мач и това ще може да се види от всички фенове на футбола в страната.
7 бартош курек 25.02.2014 | 10:06
тази програма трябва да радва футболистите на лудогорец, защото е направена според техните претенции. дано утре да покажат на какво са способни.
6 свен вет 25.02.2014 | 10:05
това е една много интересна програма и няма как да бъде по друг начин. дано лудогорец да покажат на какво са способни и да победят лацио.
5 Krist Novoselic 25.02.2014 | 09:51
Хубаво е, че на този мач ще има доста публика . Вчера бяха продадени над 10 000 билета и това е предпоставка за едно истинско дерби между тези два отбора .
4 tiha paranoq 25.02.2014 | 09:40
Двубоят този път е от 20:00ч. и това е хубава, тъй като според мен при този ранен мач, ще се съберат повече хора на стадиона , което е предпоставка за един много интересен мач .
3 крива вежда 25.02.2014 | 09:30
Програмата на Лудогорец ще бъде много интересна . Аз с нетърпение чакам този мач срещу Лацио, защото при добър резултат, той може да ни класира за 1/8 финалите в турнира .
2 empty world 25.02.2014 | 09:17
Много интересна ще бъде пресконференцията на Стойчо Стоев и Мишо Александров . Интересно ще ми е как ще се изкажат двамата, за шансовете на Лудогорец да отстранят Лацио .
1 empty world 25.02.2014 | 09:01
Този мач ще бъде много интересен, защото Лудогорец имат гол предимство и Лацио може би ще се хвърлят да нападат от първата минута на мача .

• Сега Избори 2024: Предизборни репортажи
  • 21:00 "Избори за Народно събрание 2024:...
  • 22:00 Любов в окови 4 тв филм /12 епизод/
  • 23:25 Да надживееш Ескобар тв филм /59...
  • 00:15 Имате среща с ... Диана Любенова...
  • 01:00 100% будни сутрешно токшоу с...
  • 02:35 Култура.БГ предаване за култура с...
  • Сега "Кой да знае?" - куиз шоу с водещ...
  • 21:00 "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2,...