Марио Балотели катастрофира

Нападателят на Милан участва в лек пътен инцидент днес

по статията работи: Константин Симидчийски | 28.10.2013 | 19:43

Нападателят на Милан Марио Балотели е претърпял лек пътен инцидент, който за щастие е завършил без жертви или наранявания, информира днес пресата на Ботуша.

Съобщава се, че този следобед Балотели се е отправил към Бреша, където е трябвало да се види със свои роднини.

По пътя италианският национал е ударил автомобила си, но подробности около случката не бяха разгласени.

Нападателят е напуснал базата "Миланело" в 14:15 часа местно време, а скоро след това е станал част от пътно-транспортно произшествие.

Всичко се е разминало без сериозни последствия, заключват медиите в Италия.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


19 манна небесна 29.10.2013 | 09:12
това него едва ли го притеснява. той може да си позволи много коли и да ги сменя всеки ден, така че може да катастрофира колкото си иска.
18 киселото грозде 29.10.2013 | 09:12
това е много добра идея. ако бях на негово място, със сигурност ще се възползвам от това. няма да е зле да си помисли за това.
17 тримилиона четиригодини 29.10.2013 | 09:11
няма да се учудя ако наистина е така. а колкото до спокойствието, той не е спокоен докато е на терена, камо ли извън него.
16 ленено семе 29.10.2013 | 09:10
в конкретния случай едва ли става дума за късмет, а за невнимание. колкото до късмета, той си го има, но трябва да бъде малко по-спокоен.
15 ленено семе 29.10.2013 | 09:09
катастрофира и после пита "защо точно аз?"! ами няма как да е иначе, след като постоянно се въвлича в такива ситуации, при които след това попада по вестниците.
14 тримилиона четиригодини 29.10.2013 | 09:09
този е като малките деца. не може да стои на едно място и винаги е в състояние да направи някоя простотия, с която после вестниците да го разнасят.
13 киселото грозде 29.10.2013 | 09:08
изумително е как това момче успява да се въвлича в най-различни ситуации. сигурен съм, че и когато спи успява да направи някоя беля.
12 манна небесна 29.10.2013 | 09:07
при този няма никаква скука. в състояние е да направи някаква беля дори и когато нищо не прави :)
11 David Hayemaker 29.10.2013 | 08:57
Наистина трябва да внимава какви ги върши от тук насетне. Със сигурност треньора му ще го извика, за да му каже 2-3 приказки. Няма начин просто според мен :).
10 известна личност 29.10.2013 | 08:56
Дааа, изпроси си наказание, не играе много добре напоследък, а сега и тази катастрофа... определено трябва да си вземе поука от всички тези неща и стане по-сериозен човек.
9 david copperfield 29.10.2013 | 08:55
Да, хубаво е наистина и това е важното според мен. Да се поуспокои малко и всичко ще е наред при него след това. Не бива да прекалява с това, че е известен и едва ли не ще го пускат...
8 властен олигарх 29.10.2013 | 08:54
"Нападателят на Милан участва в лек пътен инцидент днес" - Щом е лек, значи няма проблеми. Обаче потроши доста коли досега, докато се научи да кара както трябва, така че да внимава.
7 David Hayemaker 29.10.2013 | 08:54
Хващам бас, че не познава добре правилата на движение и предизвиква много предпоставки за катастрофи и инциденти. Определено трябва да бъде спокоен докато кара.
6 известна личност 29.10.2013 | 08:53
"Всичко се е разминало без сериозни последствия, заключват медиите в Италия." - Важното е, че се разминава без последствия. Балотели по-добре да си наеме шофьор да го кара, отколкото да троши коли наред...
5 david copperfield 29.10.2013 | 08:49
То това му стана навик вече да катастрофира. Да вземе да успокои малко топката, защото и без това е наказан и не се представя много добре напоследък според мен.
4 chest slava 28.10.2013 | 19:55
"Нападателят на Милан участва в лек пътен инцидент днес" - Радостно е , че му няма нищо, голяма беля е можело да стане. Балотели трябва да внимава много от тук на татък .
3 подут венец 28.10.2013 | 19:51
На това момче не му върви напоследък.. Колко контузии го сполетяха в последно време, а сега и тази катастрофа, радвам се че е жив и здрав след този инцидент .
2 скапан сървър 28.10.2013 | 19:47
Лошо!
1 Fanka Kraeva 28.10.2013 | 19:46
Добре е,че няма пострадали.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.