Мачовете от Евро 2016 - в Борисовата градина

Емоции на открито очакват софиянци

по статията работи: iNews.bg | 08.06.2016 | 15:48
Мачовете от Евро 2016 - в Борисовата градина

Цял месец футболни емоции на открито в Борисовата градина очакват феновете на най-великата игра. Всички мачове от УЕФА Евро 2016 ще бъдат излъчвани пряко и на голям екран в Маймунарника. 

Позналите точния резултат от всяка среща ще получат по две ледено студени бири, а залозите ще се приемат до десет минути преди старта на всеки мач на място в клуба. 

Мачовете от европейското ще бъдат придружени и от ожесточени състезания по джаги и понг. Маймунарника ще даде възможност на феновете да окачат знамена и шалове на любимите си европейски национали, а безпристрастно жури ще избере най-атрактивната агитка между тях. 

Евро 2016 започва на 10 юни с първия мач между домакина Франция и Румъния. Телевизионното излъчване ще започне точно в 21 часа. 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.