Национал смени Ботев с Левски

Георги Сърмов подписа със "сините"

по статията работи: iNews.bg | 15.07.2014 | 17:34

Националът на България Георги Сърмов официално се завърна в Левски.

Днес халфът разтрогна договора си с Ботев, а малко по-късно бе представен като ново попълнение на "сините".

Договорът на Сърмов с Левски е за срок от една година.

По-рано днес столичният гранд представи и друго ново попълнение - Кристиян Наумовски. Македонският вратар подписа за 1+1 години с Левски.

Георги Сърмов бе футболист на Левски в периода между 2006 и 2010, като със "сините" спечели и шампионската титла на България.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


3 roki rock 15.07.2014 | 20:03
Да му е честито преместването.
2 karri karri 15.07.2014 | 18:09
да се надяваме,че ще е полезен там,където е.
1 Вики Манолова 15.07.2014 | 17:59
Не ме изненадва това , дано да има успех при сините

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.