Нова победа за ЦСКА в родната В група

"Червените" постигнаха шеста победа, след като надделяха над Чико (Бяга) с 2:0

по статията работи: iNews.bg | 13.09.2015 | 16:08

Отборът на ЦСКА продължава с победите в Югозападната В група и в момента те са с пълен актив от 18 точки след 6 изиграни мача с голова разлика 24:0. До този сценарии се стигна, след като играчите на Христо Янев спечелиха гостуването си на Чико (Бяга) с 2:0.

През първите 10 минути и двата отбора опитаха няколко атаки, като домакините без да се плашат от по-именитеия си съперник, правеха опит да наложат своето темпо в срещата.

В 21-вата минута Христо Янев трябваше да направи принудителна смяна, като терена напусна Ангел Грънчов и на негово място се появи Кирил Динчев.

30 минути след началото на срещата ЦСКА изпусна най-чистото си положение. Преслав Йорданов бе изведен в наказателното поле на домакините и промуши топката покрай Петър Стоичков, но топката се отби от страничната греда на Чико.

Всичко за срещата може да прочетете на този линк.