Общо 66 са арестуваните преди ЦСКА - Левски

Подновено е движението на градския транспорт в центъра на София

по статията работи: Даниел Любомиров | 19.10.2013 | 16:14

Общо 66 души са отведените в различни столични районни управления преди дербито ЦСКА - Левски, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Засилено е полицейското присъствие в централната градска  част, около спирките на градския транспорт и в района на  националния стадион. Полицията предприема всички необходими  мерки за опазване на обществения ред в столицата преди, по време и след дербито между Левски и ЦСКА.

Оперативен резерв от полицейски сили е разположен в района на подходите към домове за настаняване на бежанци.

Сформиран е оперативен щаб от ръководството на СДВР,  командира на СОБТ и заместник районни прокурори.

Възстановено е движението на градския транспорт по бул. "Евлоги и Христо Георгиеви” в района на Националния стадион "Васил Левски”, съобщиха от Столична община. Единствената промяна, която остава до края на футболната среща, е, че автобусите по линия 75 ще обръщат при Военна академия, а не при стадиона.

iNews припомня, че снощи около 21.30 часа патрули на СДВР са предотвратили разрастване на напрежението в района на джамията Баня башъ.

8 души - фенове на  Левски и ЦСКА са опитали да провокират конфликт с 4 мъже от  африкански произход. Благодарение на бързата намеса на полицията няма пострадали.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


1 Teodora Boyanova 19.10.2013 | 17:04
Бре, то човек като се замисли, при такава офанзива, сякаш някаква война се готви.

ТВ програма

Кино

  • Сега Рецепта за култура токшоу с Юрий...
  • 02:05 Арт детектив рубрика за лайфстайл и...
  • 02:20 Вечната музика /п/
  • 02:50 Бразди /п/
  • 03:30 По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 04:00 Панорама с Бойко Василев /п/
  • 05:00 Иде нашенската музика /п/
  • 06:00 Не се мотай в краката ми игрален...
  • Сега "Неомъжена и леко луда" - комедия...
  • 02:20 "Приятели" - сериал
  • 02:50 "Вкусът на България" - кулинарно...
  • 03:25 "Древно инженерство" - документална...
  • 04:35 "COOLt" - лайфстайл предаване с...
  • 05:40 "Дракони: Надпревара до предела" -...
  • 06:00 "Светът на здравето" - здравно...
  • 06:30 "Древно инженерство" - документална...
  • Сега "Живият хаос" - с уч. на Том...
  • 03:00 "Представи си това" - с уч. на Еди...
  • 04:40 "Любов в сърцето" - с уч. на Джен...
  • 06:00 "Иконостас"
  • 06:30 "Кобра 11: Обади се!" - сериал,...
  • 07:30 "Събуди се" - предаване
  • 11:00 "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00 Новините на NOVA
Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.