Оскверниха паметника на Гунди

Проходът край Витиня осъмна в надписи "ЦСКА"

по статията работи: Иво Вецев | 21.11.2013 | 11:29

Рано тази сутрин стана ясно, че паметникът на Георги Аспарухов – Гунди и Никола Котков е бил "атакуван" от фенове, за които се предполага, че са от някоя от фракциите на ЦСКА.

Както е известно, край прохода Витиня двете легенди на българския футбол загинаха в катастрофа, като привържениците на Левски превърнаха мястото в паметник в чест на "сините" футболисти.

Паметникът обаче тази сутрин е осъмнал в надписи "ЦСКА" и "CSKA", а ликът на Гунди е оцветен в зелен спрей. Имало е и "атака" срещу възпоменателната плоча.

За случая алармираха феновете на Левски, които публикуваха няколко снимки от вандалската проява на официалната страница на Националния клуб на привържениците на отбора, като осъдиха жестоко грозния случай.

Това обаче не е първият път, в който паметникът е осквернен, като подобна проява имаше и през 2011 година.

Какво казаха от НКП, както и снимки от вандализма, вижте в Sporta.bg


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


17 dancho danchev 21.11.2013 | 14:41
Нямам обяснение за случилото се, такива идиоти нямат ни морал ни достойнство и са вреда за обществото ни.
16 кученцето пиджи 21.11.2013 | 14:01
Гунди е българска футболна легенда и меко казано не е приятно , когато така се подиграват с него . Това са банда вандали, феновете на ЦСКА не са такива със сигурност .
15 дрезгав глас 21.11.2013 | 13:45
Какви са тези хора ? Не мога да ги разбера защо се подиграват с може би най - добрият български футболист за всички времена . Оскверняват паметта на Георги Аспарухов .
14 Пламен Панайотов 21.11.2013 | 13:32
"Проходът край Витиня осъмна в надписи "ЦСКА" - Според мен тези , които са го направили, не могат да се нарекат истински фенове на ЦСКА . Това си е вандалска проява .
13 Батко Реджеп 21.11.2013 | 13:17
Е, това вече не го разбирам . Колкото и да сме различни ние хората и колкото и да сме различни в отборите , които подкрепяме, не трябва да се подиграваме с легендите си. Най - малкото не е морално .
12 qnko qnev 21.11.2013 | 13:07
Това не може да се нарекат фенове. Те са направо изроди.
11 Бони бон 21.11.2013 | 12:37
Каква са тия олигофрени! Нямам думи просто! Така ли се привлича внимание бе!?! Като скверните паметник на умрял човек!! Малоумници1
10 La Bicha 21.11.2013 | 12:36
Тцтцтц, това е повече от долно. Демонстрира се чиста вандалщина, а истинските фенове на ЦСКА сигурно се срамуват искрено.
9 Raina Knqginq 21.11.2013 | 12:36
Много са зле тия хора. И какво сега?! Голямата работа, като сте си показали простотията!! Тотално ще има огнетяване между тези два отбора, да не говорим, че сигурно Гунди се обръща в гроба си заради глупостите ви1!! ИДИОТИ!
8 Тръпкомир Тръпков 21.11.2013 | 12:17
това не са хора, а животни. мисля, че такива хора не заслужават да живеят и трябва да се направи всичко възможно тези да бъдат намерени и след това да бъдат наказани.
7 триста зора 21.11.2013 | 12:17
това е една проява, която не трябва да бъде толерирана и това което са направили трябва да бъде наказано по възможно най-суровия начин.
6 ленено семе 21.11.2013 | 12:16
това не са хора, а не прасета, които не заслужават да живеят. такива хора трябва да бъдат намирани и след това да бъдат набити колкото се може повече.
5 ханибал суарес 21.11.2013 | 12:16
това само едни простаци могат да го направят и тези хора трябва да бъдат намерени и след това да бъдат прибрани на топло, защото не трябва да бъдат на свобода.
4 мили ванили 21.11.2013 | 11:51
Това не са фенове,това са безмозъчни същества без грам морал и възпитание!
3 Пламена Недялкова 21.11.2013 | 11:50
Как може да има такива идиоти !!!
2 Емилия ОтЛьонеберя 21.11.2013 | 11:48
за феновете няма нищо свято
1 Кристина Минкова 21.11.2013 | 11:47
Вече хората ме отвращават!

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.