Отново 3:3 в Серия А, зрелище на Интер - Парма

"Нерадзурите" записаха трето поредно равенство

по статията работи: Даниел Любомиров | 09.12.2013 | 00:03
БТА/AP

Интер записа трето поредно равенство в италианската Серия А, след като направи вълнуващо и напрегнато реми 3:3 в голова фиеста на "Джузепе Меаца" срещу Парма.

Последният двубой от 15-ия кръг на Калчото бе вторият през уикенда с такъв зрелищен резултат, след като в събота вечер Наполи и Удинезе също си вкараха по 3 гола – така продължава да се обезсмисля клишето, че на Апенините се играе дефанзивен и скучен футбол.

Никола Санзоне откри резултата в 11-ата минута в полза на гостите, но Родриго Паласио успя да изравни минута преди края на първото полувреме. Нелепа грешка на вратаря на Интер Самир Ханданович позволи на Марко Пароло да възстанови аванса на "дуковете" секунди по-късно преди почивката.

Само в рамките на 2 минути между 56-ата и 58-ата обаче Интер осъществи пълен обрат след нов гол на Паласио и красиво изпълнение на Фреди Гуарин. Парма обаче не позволи да загуби за 8-ми пореден път на "Джузепе Меаца" и стигна до равенството 3:3 след второто попадение в мача на Санзоне.

Така Интер остава на 4-то място с 28 точки – 4 по-малко от Наполи, който също направи 3:3 с Удинезе в своя мач от 15-ия кръг. Парма пък има 18 пункта – колкото Милан и Каляри, с които разделят 9-ата позиция в класирането.

Още подробности и видео за начина, по който Интер докара инфаркт на феновете си, вижте в Sporta.bg

17 meden rudnik 09.12.2013 | 14:24
Жалко , че не можах да гледам този мач, сигурно е бил много интересен, след като двата отбора са си вкарали общо 6 гола . В Италия става все по - завързано .
16 набръчкан мозък 09.12.2013 | 14:09
Много готин мач се получи между отборите на Интер и Парма . Оборът на Парма ми става все по - симпатичен напоследък, постигнаха доста победи .
15 кученцето пиджи 09.12.2013 | 13:49
Интер изгубиха доста точки в последно време, а и явно продължават да го правят . Мисля, че трябва да похвалим отборът на Парма за добрата игра в този мач .
14 дрезгав глас 09.12.2013 | 13:35
Браво на отборът на Парма . Измъкна много ценна победа срещу един доста силен съперник като Интер . Този отбор на Парма има много качества !
13 Пламен Панайотов 09.12.2013 | 13:23
Поредното равенство за Интер . Почнаха да ме отчайват вече . Не са онзи силен и конкурентен отбор, който бяха, когато спечелиха шампионската лига .
12 Старата Госпожа 09.12.2013 | 11:11
Наистина е било голямо зрелище за наблюдаване . Трябва да има повече такива мачове . Аз също съм на мнение, че италианският футбол вече не е толкова дефанзивен, като преди години .
11 чичо съби 09.12.2013 | 10:43
"Интер записа трето поредно равенство в италианската Серия А" - Тези равенства на Интер напоследък станаха нещо нормално, но по този начин отборът гъби много точки .
10 нелепо съвпадение 09.12.2013 | 10:16
Явно е бил много интересен мач, за да се стигне до този резултат . Аз честно казано очаквах Интер да победят, поне с минимална голова разлика .
9 Krist Novoselic 09.12.2013 | 09:59
Интер много се излагат тази година . Бюджетът им не е много висок и явно за това не могат да си позволят толкова класни играчи, от които се нуждае отборът .
8 tiha paranoq 09.12.2013 | 09:32
Интер и Парма да завършат на равно не съм очаквал . Италианският футбол става все по - отворен и приятен за наблюдаване . Това 3:3 от снощи го доказва !
7 крива вежда 09.12.2013 | 09:21
Мисля, че резултата е нормален.. Отдавна Интер не е това, което беше , сега играят доста по - слабо от предните години, когато спечелиха шампионската лига .
6 david copperfield 09.12.2013 | 09:13
Така ще го бъде и занапред. Просто тази година е нулева и далеч по-слабо се представят от отбора на Милан, който постигна доста поредни победи напоследък.
5 властен олигарх 09.12.2013 | 09:13
Ще ги видим какво могат в крайна сметка. Аз лично се съмнявам в класата на Интер напоследък и смятам, че въобще не се представят така, както трябва.
4 David Hayemaker 09.12.2013 | 09:12
Интер нямат никакъв шанс за Скудетото, както и Милан. Борбата отново най-вероятно ще е измежду Наполи и Ювентус. Рома също могат да се намесят.
3 известна личност 09.12.2013 | 09:12
"Нерадзурите" записаха трето поредно равенство" - И те като Рома са ги наредили едни поредни равенства, които ще се чудят какво да ги правят в един момент :).
2 david copperfield 09.12.2013 | 09:11
Браво за дербито. Аз го следях до към 2:1 за Парма и след това си легнах. Определено не е добре работата при Интер според мен и не вървят добре.
1 empty world 09.12.2013 | 09:01
"Нерадзурите" записаха трето поредно равенство" - Интер напоследък праяят много равенства, така , че това честно казано не ме учудва много . За разлика от тях, Парма напоследък записаха не малко победи и то срещу силни отбори . Този отбор разполага с много добро нападение, в лицето на Антонио Касано . Не мисля, че е пресилено, ако кажа, че отборът на Парма, може би ще се бори за влизане в зоната на евротурнирите тази година .