Петев: Загубихме наивно

Специалистът разочарован от поражението

по статията работи: Божидар Азманов | 18.07.2013 | 00:16

Наставникът на Лудогорец Ивайло Петев бе много разочарован от поражението, което тимът му допусна на старта на Шампионската лига, но заяви, че ще направи всичко възможно за успех в реванша.

Разградчани водеха с 1:0 на Слован в Братислава три минути преди края на редовното време, но позволиха да бъдат обърнати и загубиха с 1:2.

"Мачът бе решен, когато Слован игра с човек по-малко и все пак вкараха два гола. Загубихме мача по наивен начин."

"Когато водехме, трябваше да играем различно. Много съм разочарован от резултата, но това е футболът. Дадохме шанс на Слован."

"Все още имаме шанс за класиране. Ще направим всичко, за да победим в реванша, но не можем да правим такива грешки като в мача в Братислава", сподели Петев пред местната телевизия.