Първа победа за новия сезон постигна Левски

"Сините" изтръгнаха успех с 1:0 като гост на Черно море

по статията работи: Даниел Любомиров | 08.08.2015 | 19:30

Левски постигна първа победа през новия сезон в А група, след като наказа груба грешка в защита на Черно море и изтръгна успех с 1:0 на стадион "Тича" в първия двубой от съботната програма на четвъртия кръг в българското първенство.

Повече подробности за мача вижте в Sporta.bg

"Сините" се добраха до трите точки след точен изстрел на Борислав Цонев в добавеното време на първата част, когато младокът се възползва от невнимателни действия на Траян Траянов и прониза мрежата на "моряците".

Като цяло през първата част мачът не предложи почти никакви вълнения за зрителите, освен здрава битка между играчите на двата тима. След почивката бяха създадени повече чисти положения, но пропуските на домакините ги лишиха от шанса поне да избегнат поражението.

Така Левски се поздрави с първа победа след три неуспешни опита от началото на новия сезон и събра 5 точки в актива си, докато Черно море остава с 4 пункта. За втори пореден път в рамките на А група "моряците" не успяват да се разпишат срещу Левски на свой терен, след като миналия сезон "сините" бяха единственият тим, който опази мрежата си суха на стадион "Тича".

• 01:50 100% будни сутрешно токшоу с...
  • 03:25 Култура.БГ предаване за култура с...
  • 04:20 Истории от Олимпийските игри /п/
  • 04:35 Олтарите на България
  • 04:45 По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 05:30 Още от деня коментарно предаване /п/
  • 06:00 Дворът с люлките игрален филм...
  • 07:45 Телепазарен прозорец