Серафим Тодоров се завърна с победа на ринга

Българинът се готви за евентуален мач с Мейуедър

по статията работи: iNews.bg | 27.07.2015 | 13:27
Серафим Тодоров се завърна с победа на ринга
libero.pe

След 12-годишно прекъсване трикратният световен и трикратен европейски шампион при аматьорите Серафим Тодоров се завърна с победа на профиринга, съобщава "Меридиан Мач". 46-годишният ветеран победи в Перник 28-годишния Александър Чукалейски с 2-1 съдийски гласа. Така Тодоров, който е последният човек на планетата, сразил Флойд Мейуедър, вече има 6 победи и 1 загуба като професионалист. Чукалейски пък е с баланс от 1 успех и 6 поражения. Двубоят, който бе в 4 рунда от по 3 минути, ще бъде вписан в официалната статистика. Така Тодоров направи успешен рестарт на кариерата си, а големият му стимул е мач именно с Мейуедър.

Двубоят бе много оспорван, но все пак в последния рунд Сарафа можеше да достигне и нокаут. Тодоров избяга от удар на противника с един от неговите маркови ескиважи и на свой ред вкара страхотен ъперкът в лицето на Човалийски. Вместо да продължи атаките обаче Сарафа спря и пожали съперника си. 

"Мачът беше труден, той е корав противник. Радвам се, че победих. Намирам се в добра форма, а се надявам тя да стане още по-добра", заяви Сарафа след двубоя.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.