Съперникът на Лудогорец с равенство в Испания

Валенсия направи 1:1 с Атлетик (Билбао)

по статията работи: Краси Киров | 10.03.2014 | 08:26

Отборът на Валенсия не успя да запише победа във втори пореден двубой от Примера Дивисион. Съперникът на Лудогорец в осминафиналите на Лига Европа направи 1:1 срещу отбора на Атлетик (Билбао) на своя стадио "Местая".

Пако Алкасер изведе домакините напред в 23-ата минута, а 30 по-късно от дузпа Ариц Адурис подели точките.

Възпитаниците на Хуан Антонио Пици изпуснаха възможността да се намесят в битката за разпределение на местата, даващи право на участие в Европа от следващия сезон. "Прилепите" се намират на 8-мо място с 36 точки, колкото има и Еспаньол, като изостават със 7 от 6-ия в класирането Реал Сосиедад.

Баските от Билбао пък са твърдо на 4-та позиция с 51 пункта, като хиксът на "Местая" им се отрази добре от стратегическа гледна точка, защото разликата с 5-ия Виляреал е цели 7 точки в тяхна полза.

Следващият двубой на Валенсия е в София срещу отбора на Лудогорец в 1/8 финалите на турнира Лига Европа. Срещата е в четвъртък от 20:00 часа.

16 маймунка мръсна 10.03.2014 | 14:24
мисля, че няма да има проблеми и всички на стадиона ще останат много доволни от това което ще може да се види. предстои да разберем много неща занапред.
15 коремного мекотело 10.03.2014 | 14:24
двубоя наистина ще бъде много интересен и няма как да бъде по друг начин. дано стадиона да се напълни догоре и феновете да бъдат зарадвани с една добра игра от отбора на лудогорец.
14 митко щеката 10.03.2014 | 14:23
мисля, че работата може и да не стане, но това ще се види много добре по време на самия мач срещу валенсия. дано всичко да мине без никакви проблеми.
13 гражданската квота 10.03.2014 | 14:22
мисля, че може да се случват само хубави неща и това ще се види занапред. смятам, че лудогорец имат всички шансове за победа и това само предстои да го разберем.
12 маймунка мръсна 10.03.2014 | 14:22
надявам се валенсия да покажат някакво колебание преди мача им в софия, защото само по този начин ще могат да бъдат отстранени от лудогорец.
11 коремного мекотело 10.03.2014 | 14:21
това само може да радва отбора на лудогорец, защото показва едно колебание в отбора на валенсия. дано това да им се отрази преди началото на мача в софия.
10 митко щеката 10.03.2014 | 14:20
дано валенсия да играят по същия начин, защото по този начин лудогорец ще имат шансове за класиране напред в турнира лига европа.
9 гражданската квота 10.03.2014 | 14:20
това само може да радва отбора на лудогорец, защото валенсия показват отстъпление от позициите си и по този начин лудогорец ще могат да ги отстранят в мачовете помежду им.
8 mitko velev 10.03.2014 | 11:49
Валенсия не е случаен отбор и на разградските орлета ще им е много трудна задачата срещу тях, но все пак се надявам да ни зарадват с успех в предстоящия мач помежду им.
7 трендафил въжарски 10.03.2014 | 10:23
много напред стигнаха нашите и се очкаваше все по-силни съперници
6 vasko vasilev 10.03.2014 | 10:23
Със сигурност ще бъде интересен и напрегнат мач. Дано успеят да отбележат победа Лудогорец, силно се надявам, че ще успеят.
5 Петко Войвода 10.03.2014 | 09:36
"Следващият двубой на Валенсия е в София срещу отбора на Лудогорец в 1/8 финалите на турнира Лига Европа. Срещата е в четвъртък от 20:00 часа." - От тук насетне вече предстои да се случат доста интересни неща покрай този мач. Дано да няма проблеми и да се забавляваме на стадиона :).
4 Петко Войвода 10.03.2014 | 09:35
3 опасен метод 10.03.2014 | 09:33
"Следващият двубой на Валенсия е в София срещу отбора на Лудогорец в 1/8 финалите на турнира Лига Европа. Срещата е в четвъртък от 20:00 часа." - Ще се гледа задължително този мач. Вече и 20 000 билета бяха продадени в събота и наистина се очертава много интересен двубой.
2 Бандата наОушън 10.03.2014 | 09:31
Да видим Лудогорец какво ще правят от тук насетне. Оцеляха срещу Литекс и направиха добър мач според стандартите. Наистина ще стане работата според мен.
1 Иван Ангелов 10.03.2014 | 09:27
"Валенсия направи 1:1 с Атлетик (Билбао)" - Валенсия са си добър отбор, но Билбао също не за изпускане. Да видим от тук насетне какво ще се случва.