Това ли е най-красивият футболен момент за 2014?

Неймар и бразилските национали осигуриха незабравими момент на африканско дете

по статията работи: iNews.bg | 06.03.2014 | 13:59
Това ли е най-красивият футболен момент за 2014?
БТА/AP

Неймар и останалите звезди на Бразилия сътвориха един от най-красивите футболни моменти за 2014 година.

Снощи "Селесао" спечели с разгромното 5:0 срещу ЮАР в Йоханесбург, а след края на мача невръстен привърженик на "Бафана Бафана" нахлу на терена.

Официалните лица бързо тръгнаха да извеждат малчугана от терена, преди обаче хлапето да бъде забелязано от Неймар.

Звездата на Барселона гушна хлапето и го заведе при съотборниците си, като бразилските звезди осигуриха може би най-незабравимите секунди в живота на малкия фен. Цялото приключение на малчугана пък завърши с мечтан финал - снимка с една от най-големите футболни звезди на планетата в лицето на Неймар.

Видео с красивите моменти от Йоханесбург можете да видите в Sporta.bg.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


15 mitko velev 06.03.2014 | 18:02
Хлапето ще помни цял живот този миг, радвам се за него.
14 ленено семе 06.03.2014 | 14:26
давид луис не го слуша главата и него :) ама и малкия започна да позира на момента :)
13 крива отвертка 06.03.2014 | 14:25
не знам да дават такива награди за такива жестове, ама щом си решил...по принцип такива награди се дават когато си направил нещо спрямо противника, а не спрямо малки деца.
12 педя чиляк 06.03.2014 | 14:24
това няма начин да не му се отрази на репутацията. доста мил жест от негова страна и определено може да се каже, че направи детето щастливо.
11 вербална нота 06.03.2014 | 14:24
това само може да го радва и няма как да бъде по друг начин. бразилците и те се показаха като големи джентълмени което също е за похвала.
10 ленено семе 06.03.2014 | 14:23
сбъднаха мечтата на детето и това е повече от прекрасно. малкия сигурно си е мечтал за това откакто е проходил и снощи е бил най-щастливия на планетата.
9 крива отвертка 06.03.2014 | 14:22
доста добре се получи, а неймар показва, че вече не е пикльото, който беше в сантос, а е пораснал мъж. това може да му помогне много в кариерата.
8 педя чиляк 06.03.2014 | 14:21
много добре се получи, няма спор. само не можах да разбера защо започнаха да го дърпат по този начин стюардите, все едно е някакъв терорист.
7 вербална нота 06.03.2014 | 14:21
ако зависи от мен, това е момента на годината, но все още не е минало световното и не се знае какво може да се случи там. но засега това е момента.
6 Valar Morghulis 06.03.2014 | 14:20
Много красив момент наистина. Как да не ти потекат сълзи от очите при такива трогателни гледки. Чудесен жест беше!
5 Петко Войвода 06.03.2014 | 14:11
Давид Луис само как започна да снима Неймар с малкия :). Направо го сграбчи като негов син. Нещо такова се получи, което си беше много забавно :).
4 lilia tashkova 06.03.2014 | 14:11
човещината е голяма работа
3 опасен метод 06.03.2014 | 14:11
Много добре се получи. Този жест на бразилците ще бъде доста силно оценен и нищо чудно да им дадат някоя награда за феърплей наистина :). Браво!
2 Бандата наОушън 06.03.2014 | 14:10
"Неймар и бразилските национали осигуриха незабравими момент на африканско дете" - Пичове са, купонджии са, то се вижда много добре. Неймар се оказа доста земен в интерес на истината и феновете ще го заобичат още повече.
1 Иван Ангелов 06.03.2014 | 14:10
Много мил жест от тяхна страна наистина. Определено това малкото момченце ще запомни този момент завинаги. Превърна се в световен хит то :).

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.