Фелипе Маса над всички в третия ден от тестовете

Бразилецът показа добра скорост с новия болид на Ферари

по статията работи: Константин Симидчийски | 07.02.2013 | 20:17
Повече за:

Фелипе Маса от Ферари беше най-бърз в днешните тренировки на отборите във Формула 1 на пистата в Херес.

Бразилецът направи най-добра обиколка за 1:17.879 минута с новия болид F138. Съотборникът му в състава на "черните кончета" Фернандо Алонсо не взе участие в тестовете, проведени в неговата родина.

Нико Розберг от Мерцедес направи най-много обиколки днес - 148, регистрирайки второто най-бързо време.

В предишните два дни на тренировките в Испания тимът на Мерцедес имаше проблеми с настройките на болида си.

Трети в четвъртък се нареди световният шампион Себастиан Фетел от Ред Бул. Най-доброто време на германеца е 1:19.052 минута.

Тестовете в Херес де ла Фронтера завършват в петък. Между 19 и 22 февруари тренировките на тимовете ще се проведат в Барселона


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


3 мрачен интелектуалец 08.02.2013 | 08:06
Проявявай малко повече въображение като четеш коментарите :) Направил съм малка грешка, но ако се беше замислила, щеше да разбереш какво съм искал да кажа.
2 raliza gospodinova 07.02.2013 | 21:23
Ти как разбра, че не му е харесала.
1 мрачен интелектуалец 07.02.2013 | 20:27
Май не Фелипе му е харесала новата кола :) Ще го видим по време на шампионата дали ще държи високо ниво.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.