В неделя вечерта се състоя голямото дерби на испанския футбол между Реал Мадрид и Барселона.
Два от най-добрите отбори в света предложиха уникално зрелище за обикновения футболен запалянко в истински трилър спечелен с 3:4 от каталунците.
Двубоят предложи люто дерби с три дузпи и червени картони. Освен това имаше множествео сблъсъци по терена. Но едно нещо направи ужасно впечатление на всички по света.
Халфът на Барселона Серхио Бускетс стъпи с бутоните си отгоре върху главата на Пепе. Това обаче не остана незабелязано от камерите и на повторението се вижда как испанецът се изгаври като стъпи върху главата на защитника на Реал, докато той беше на земята.
Вижте изродското поведение на играчите в Sporta.bg.