Футболисти или изроди?

Да настъпиш съперник по главата с бутоните

по статията работи: iNews.bg | 24.03.2014 | 13:17

В неделя вечерта се състоя голямото дерби на испанския футбол между Реал Мадрид и Барселона.

Два от най-добрите отбори в света предложиха уникално зрелище за обикновения футболен запалянко в истински трилър спечелен с 3:4 от каталунците.

Двубоят предложи люто дерби с три дузпи и червени картони. Освен това имаше множествео сблъсъци по терена. Но едно нещо направи ужасно впечатление на всички по света.

Халфът на Барселона Серхио Бускетс стъпи с бутоните си отгоре върху главата на Пепе. Това обаче не остана незабелязано от камерите и на повторението се вижда как испанецът се изгаври като стъпи върху главата на защитника на Реал, докато той беше на земята.

Вижте изродското поведение на играчите в Sporta.bg.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


27 Deco Ivanov 25.03.2014 | 11:48
tva e pepe koito igraq za real i e ot nai mrusnite igrachi.... i malko mu e
26 Deco Ivanov 25.03.2014 | 11:46
jherjh
25 dancho danchev 24.03.2014 | 16:09
Това не е спортсменска постъпка, много нагло от страна на Серхио Бускетс да стъпи с бутоните върху главата на противников футболист, много грозно, ама много..
24 Бони бон 24.03.2014 | 15:45
Аз не знам как може да си такъв идиот?! Чак с бутонките по главата да му стъпваш!?! Тоя после заслужаваше да ги набият!
23 La Bicha 24.03.2014 | 15:34
Лелел тоя колко злобно го натисна по главата,....какви са тия футбилисти и като знам, какви пари взимат....
22 Лили Добромирова 24.03.2014 | 15:18
А бе май някой са си само изроди. Това е брутално и не само, че не спортсменко, ами е нагло и арогантно!
21 маймунка мръсна 24.03.2014 | 15:11
това не може да се допусне за нещо нормално и смятам, че тук трябва да има много сериозна глоба за този футболист. дано занапред да не виждаме повече такива неща.
20 тримилиона четиригодини 24.03.2014 | 15:10
да, и аз се разочаровах от този футболист и мисля, че това повече не би трябвало да се повтаря. нека занапред да няма повече такива проблеми.
19 развалени кренвирши 24.03.2014 | 15:10
определено няма да му се размине на този футболист и ще бъде наказан при всички положения. дано занапред да не ставаме свидетели на такива неща.
18 тримилиона четиригодини 24.03.2014 | 15:09
да, това което се случи по време на този мач никак не отива на толкова големи футболисти и смятам, че тук трябва да има някакво много голямо наказание.
17 маймунка мръсна 24.03.2014 | 15:08
да, тези кампании са много полезни, но се вижда, че никой не се занимава да ги спазва. нека занапред да се спазват малко повече тези неща.
16 трагичен край 24.03.2014 | 15:07
да, крайно време е да му се спрат правата и повече да не свири мачове. това може да бъде най-правилното решение.
15 развалени кренвирши 24.03.2014 | 15:06
определено тук трябва да има много сериозна глоба за този футболист, защото това което направи не трябва да се толерира по никакъв начин.
14 тримилиона четиригодини 24.03.2014 | 15:05
не са хубави тия неща и не знам защо съдията не е видял това и да го е санкционирал. нека занапред да няма повече такива неща.
13 маймунка мръсна 24.03.2014 | 15:05
отвратително е това което стана по време на този мач и смятам, че той трябва да бъде наказан доста сурово от федерацията по футбол.
12 трагичен край 24.03.2014 | 15:04
не са хубави тези неща и смятам, че този футболист трябва да бъде наказан час по-скоро за това което направи. това не може повече да продължава по този начин.
11 otec natanail 24.03.2014 | 14:41
"В неделя вечерта се състоя голямото дерби на испанския футбол между Реал Мадрид и Барселона" - Дербито беше на лице, но за жалост имаше и някои много грозни сцени в мача .
10 опитен ловец 24.03.2014 | 14:25
Ще видим тепърва занапред какво ще се случва наистина. Не е добре положението и направо нямам думи понякога какви ги вършат някои хора според мен.
9 Бандата наОушън 24.03.2014 | 14:24
Наистина от такова нещо може да се ужасиш само като го гледаш по телевизията. Тези бутони са доста остри и понякога дори метални. Много опасно става.
8 Батко съссладко 24.03.2014 | 14:24
Съдията блееше вчера и изобщо не беше на нивото на двата отбора, които играят скоростен и бърз футбол. Нещо не го бива него, ако питате мен.
7 властен олигарх 24.03.2014 | 14:23
Това да настъпиш някой по главата е ткава простотия, че няма накъде повече. Изобщо не го оправдавам това нещо и не мога да го допусна за нормално!
6 опитен ловец 24.03.2014 | 14:22
Глупава постъпка наистина, която може само да накара мен да остана разочарован от даден футболист. Няма значение къде играе, щом прави такива неща.
5 Бандата наОушън 24.03.2014 | 14:21
Много лошо наистина и имам чувството, че някои футболисти го правят това нарочно в яда си. Абсолютна глупост която трябва да се наказва и санкционира.
4 Батко съссладко 24.03.2014 | 14:21
Абсолютно недопустимо е играч от световна класа да си позволява подобна изцепка. Тези неща са характерни в селските групи, но не и в дерби като "Ел Класико" например!
3 meden rudnik 24.03.2014 | 14:14
Уж навсякъде има кампании за по - честна игра, без агресия, без расизъм и т.н. , а виждаме, че футболистите прегарят в определени мачове и могат да си причинят сериозни травми .
2 Ralica Hristova 24.03.2014 | 14:09
страхотия, направо ме заболя!
1 набръчкан мозък 24.03.2014 | 13:46
Добре де, най - логичният въпрос е , къде е гледал съдията, докато това се е случвало . Той допусна страшно много грешки и май по вече не бива да свири мачове от испанската премиера дивизион .

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.