Двама от основните футболисти на ЦСКА преподписха договорите си с клуба. Бранителят Джаксън Менди и халфът Неманя Милисавлевич днес удължиха своите контракти с "армейците".
Новият договор на Менди е за две години, докато сръбският полузащитник подписа за нови три сезона.
И двамата дойдоха на стадион "Българска Армия" това лято. Менди се превърна в основен стълб в отбраната на "червените" и за кратко време се превърна в любимец на феновете.
През зимата имаше слухове, че той може да напусне клуба заради неплатени заплати, но днешната новина е най-голямото опровержение за настъпил разрив между него и ЦСКА.
Милисавлевич пък дойде от Лудогорец, където не успя да се наложи в основния състав, но при Стойчо Младенов се превърна в един от ключовите футболисти на "армейците".