ЦСКА стартира продажбата на акции

От клуба очакват десетки хиляди фенове да проявят интерес

по статията работи: iNews.bg | 14.03.2014 | 13:01

От ръководството на ЦСКА обявиха, че на 21 март в продажба ще бъдат пуснати акциите на клуба. Чрез съобщение на своя сайт от клуба отново потвърдиха минималната цена на всяка акция, която е 3 лева.

Всеки желаещ да стане акционер обаче ще трябва да извади поне 30 лева, защото трябва да се сдобие поне с 10 акции.

Посредник по листването е "Авал Ин", а покупка на акции може да бъде направена във всеки лицензиран инвестиционен посредник.

От клуба заявиха, че очакванията са няколко десетки хиляди фенове да си купят акции на ЦСКА.

Вижте цялото съобщение относно старта на продажбата на акции в Sporta.bg


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


24 Марийка Чеканова 14.03.2014 | 16:04
Опитват се по този начин да наберат средства и да съживят клуба, със сигурност много от феновете ще се включат в кампанията.
23 нелепо съвпадение 14.03.2014 | 15:12
Надявам се, че Александър Томов няма да се изложи отново толкова мощно и лиценза на ЦСКА да бъде отнет , както стана , дано направи всичко възможно клубът да се оправи .
22 Krist Novoselic 14.03.2014 | 14:59
"От ръководството на ЦСКА обявиха, че на 21 март в продажба ще бъдат пуснати акциите на клуба" - Това е много интересно, с интерес ще следя темата .
21 tiha paranoq 14.03.2014 | 14:44
Ситуацията в ЦСКА не е никак добра към момента и се чудя толкова ли не може да се намери нов солиден собственик, който да инвестира в клуба и да го направи силен .
20 Nina Rosi 14.03.2014 | 14:35
Няма да е зле да обявят къде и как ще се продават тези акции, за да могат хората, които се интересуват от това да са информирани.
19 крива вежда 14.03.2014 | 14:26
Положението на ЦСКА не е никак завидно и се чудя на фона за всичко ,което се случва, как отборът продължава да играе толкова добре .
18 главата празна 14.03.2014 | 14:18
само, че как може да стане това нещо? след като са шефове, кои са тези, които може да им кажат нещо?
17 трагичен край 14.03.2014 | 14:17
много ми е интересно и на мен да видя какво са намислили. интересно ми е как са решили да събират пари и колко може да съберат.
16 коремного мекотело 14.03.2014 | 14:16
никой му няма доверие и не знам защо феновете се съгласиха да се върне на армията. по този начин само може да направи поредната простотия, която си е намислил да направи.
15 овчи транс 14.03.2014 | 14:16
по принцип е трудно да се правят далавери през борсата, но лупи е способен на всичко и може да е измислил някаква нова далавера за лапане на парици :)
14 empty world 14.03.2014 | 14:09
Акциите на ЦСКА , трябва да бъдат продадени на хора, които милеят за този клуб, защото трябва да сме сигурно , че те отиват в добри ръце !
13 Петко Войвода 14.03.2014 | 13:56
Ще видим тая работа, така че не бързайте да ги отписвате. Според мен се развиват добре до този момент, но не е ясно още колко време ще ги бъде така.
12 опитен ловец 14.03.2014 | 13:56
ЦСКА не може да разпродаде акциите си и отбора навлиза в някаква криза, в която не може да се възстанови изобщо. Да видим колко вреще ще продължи това още.
11 Бандата наОушън 14.03.2014 | 13:55
Ще видим какво ще последва тук в крайна сметка. Никак не е добре положението и това си личи отвсякъде. Крайно време е Сашо Томов да си тръгва от клуба.
10 Иван Ангелов 14.03.2014 | 13:54
И аз си мисля, че този Лупи ще прецака акционерите накрая. Да не се окажат само някакви хартийки, които нямат почти никаква стойност.
9 Петко Войвода 14.03.2014 | 13:53
И занапред се очертава да го бъде този цирк в ЦСКА. Аз лично съм на мнение, че не трябва да се допускат повече такива своеволия от страна на шефовете.
8 опитен ловец 14.03.2014 | 13:52
Ще ги видим ЦСКА какво ще измайсторят в крайна сметка. Наистина никак не е добре положението напоследък и трябва да се вземат някакви мерки за спасяването на клуба.
7 Бандата наОушън 14.03.2014 | 13:52
Никакво доверие му нямам на Сашо Томов аз и това е повече от ясно, че и занапред ще продължава в същия дух да бъде противоречива личност на "Армията".
6 Иван Ангелов 14.03.2014 | 13:41
Да внимава само Томов какво ще прави с тези пари от продажбата на акциите, че изобщо му нямам вяра аз на него. Никак не е добре положението и това се вижда!
5 mitko velev 14.03.2014 | 13:34
Вярва ли ти се, че ще си оправят финансовото състояние, където мине Лупи всичко след него е потоп.
4 главата празна 14.03.2014 | 13:17
крайно време е да се започне да се работи както трябва в този отбор. дано това с акциите да вдигне отбора и да се стабилизират финансово.
3 трагичен край 14.03.2014 | 13:16
дано с тази продажба нещата в отбора да се подобрят и чорбарите да нямат повече никакви финансови проблеми.
2 овчи транс 14.03.2014 | 13:16
"От клуба очакват десетки хиляди фенове да проявят интерес" надявам се да не е така, защото това ще са поредните излъгани хора от лупи.
1 коремного мекотело 14.03.2014 | 13:15
днес започва кражбата на всички, които са решили да се хванат на въдицата на лупи. надявам се колкото се може по-малко хора да му се вържат на акъла.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.