„Не ми е за пръв път в ДСБ позицията ми е да е различна от мнозинствената. Винаги след 2-3 месеца се е оказвало, че аз съм прав. Хората, които ме наричаха „гербаджия”, сега са в ГЕРБ на заплата“, заяви здравният министър
Ако това нещо не стане, ако решат да вярват на лъжи до края на мандата на този парламент, можете да бъдете сигурни, че ДСБ ще има ясен път напред, предупреди лидерът на ДСБ