31.10.2020 | 09:30
"Вече се запознахме, в следващите дни ще се опознаем и после ще се разделим по живо по здраво. Защото ще се зареждам с положителна енергия от карантинираните ми момичета. Ще е красива и весела карантина, убеден съм", написа водещият на 120 минути