Кметът Йорданка Фандъкова откри нова сграда към ОДЗ 179 в район "Илинден", където ще бъдат настанени повече от сто деца. Общината е инвестирала над 2 млн. лева в строежа й
Столичната община ще подпише споразумение със сдружение за граждански контрол на уличните ремонти, каза кметът на София Йорданка Фандъкова пред журналисти. Фандъкова огледа резултатите от завършения ремонт на Панорамния път.