Борислав Михайлов бе избран за член на Изпълкома на УЕФА

Президентът на БФС влезе в най-висшия ръководен орган на европейския футбол

по статията работи: iNews.bg | 22.03.2011 | 16:30

Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов бе избран в Изпълнителния комитет на УЕФА. Бившият вратар на националния ни отбор получи 28 гласа, които се оказаха достатъчни, за да спечели мандата.

Днес на 35-ия редовен конгрес на УЕФА в Париж участваха представители от 53 национални асоциации членки на европейската футболна централа, като всички от тях имат равно право на глас по различни въпроси.

Мандатът на легендарния български вратар и настоящ президент на Българския футболен съюз като  член на Изпълкома на УЕФА е за срок от 4 години.

Комитетът се състои от 15 членове, които се събират на всеки два месеца и сред които вече е и Борислав Михайлов, плюс президента на УЕФА Мишел Платини.

Изпълнителният комитет на УЕФА е най-висшият ръководен орган на европейския футбол и има тежката дума при вземането на редица решения, засягащи всички дела и надпревари под егидата на централата.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


1 Иван Цветков 19.04.2011 | 15:05
Голям успех за Борислав Михайлов!Дано това членство в Изпълкома на УЕФА донесе някакви ползи за българския футбол,защото от мястото на което се намира Боби се вземат най-важните решения в европейския футбол.

ТВ програма

Кино

  • Сега По света и у нас
  • 12:25 Новини на турски език
  • 12:35 Малки истории /п/
  • 12:45 Телепазарен прозорец
  • 13:00 Последният печели...
  • 14:00 Телепазарен прозорец
  • 14:15 Арт детектив рубрика за лайфстайл и...
  • 14:30 Вечната музика
  • Сега bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30 "Комиците и приятели" - комедийно...
  • 13:30 "Присъда" - сериал, с.2, еп.63 /п./
  • 15:00 Премиера: "Плен" - сериал, с.1,...
  • 16:00 Премиера: "Моите братя и сестри" -...
  • 17:00 bTV Новините
  • 17:20 "Лице в лице" - публицистично...
  • 18:00 "Стани богат" - телевизионна игра с...
  • Сега Новините на NOVA
  • 12:30 "Наследство" (премиера) - сериен...
  • 13:30 "Свободна да избира" (премиера) -...
  • 15:00 "Лабиринт към щастието" (премиера)...
  • 16:00 Новините на NOVA
  • 16:10 "Пресечна точка" - публицистично шоу
  • 17:00 "Семейни войни" (нов сезон) -...
  • 18:00 "Сделка или не" (премиера) -...
Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.