Казийски окрилен от приза "Мъж на годината 2010"

Волейболната суперзвезда обеща да продължи в същия дух

по статията работи: Георги Тотев | 03.12.2010 | 08:46

Звездата на българския национален отбор по волейбол Матей Казийски коментира, след като бе обявен за Мъж на годината 2010, че е изключително щастлив от това признание.

Състезателят на италианския Trentino Betclic бе без конкуренция при гласуването, като изпревари със завидна преднина политиците Цветан Цветанов и Росен Плевналиев.

Казийски призна, че за него е нописуема чест и голямо удоволствие да получи този приз. "Благодаря на всички. За мен е голяма чест и изключително удоволствие да получа тази награда", заяви волейболистът при награждаването.

"Освен това разбирам необходимостта и за в бъдеще да продължа да правя това, което правя не само за националния отбор, но и въобще като волейболист. Надявам се да оправдая доверието, което ми указвате тази вечер", добави Казийски.

"За мен беше чест да се съревновавам с тези изключително изтъкнати личности. Убеден съм, че те заслужават тази награда даже и повече от мен", завърши Матей.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

  • Сега Иде нашенската музика /п/
  • 06:00 Слънчеви пера тв филм /България,...
  • 07:00 Имало едно време...предметите...
  • 07:15 Телепазарен прозорец
  • 07:30 Домът на вярата
  • 08:00 Денят започва с Георги Любенов
  • 11:00 Отблизо
  • 12:00 По света и у нас
  • Сега "COOLt" - лайфстайл предаване с...
  • 05:40 "Дракони: Надпревара до предела" -...
  • 06:00 "Светът на здравето" - здравно...
  • 06:30 "Древно инженерство" - документална...
  • 07:30 "Тази събота и неделя" - уикенд...
  • 11:00 "Богатствата на България" -...
  • 11:30 "Светът на здравето" - здравно...
  • 12:00 bTV Новините - обедна емисия
  • Сега "Когато се появи любовта" - с уч....
  • 06:00 "Иконостас"
  • 06:30 "Кобра 11: Обади се!" - сериал,...
  • 07:30 "Събуди се" - предаване
  • 11:00 "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00 Новините на NOVA
  • 12:30 "Не забравяй, че те обичам" - с уч....
  • 14:15 "Споделени мечти"- комедия,...
Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.