Петев съжалява за изпуснатия шанс, Домусчиев изригна срещу съдийството

"Не виждате ли, че българите не ни броят за живи. Имаме президент на БФС, който уж бил в УЕФА. Какво лоби? Нас, българите, не ни броят за живи. Идват тук и ни колят", изригна Домусчиев", не сдържа нервите си босът на разградчани

по статията работи: Мариян Найденов | 19.07.2012 | 07:35

Собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев избухна по адрес на рефера Радек Прихода, минути след равенството 1:1 с Динамо Загреб в двубой от втория предварителен кръг на Шампионската лига.

Бизнесменът изрази мнение, че главният съдия е ощетил "орлите", като използва силни думи по адрес на съдийството.

"Не виждате ли, че българите не ни броят за живи. Имаме президент на БФС, който уж бил в УЕФА. Какво лоби? Нас, българите, не ни броят за живи. Идват тук и ни колят", изригна Домусчиев.

"Не им дадоха чист червен картон. Започвам да си мисля, че нашите съдии са по-добри от тези ментета. Ако българин направи такова нещо, ще го изкарат най-корумпирания съдия.

Реферът бил чех - какъв чех е този? Виждате Давор Шукер как се хилеше и в какви отношения бе със съдията, с който си говореше в тунела. Имам запис и ще ви го дам, но това отношение на Шукер и рефера е много лошо за Лудогорец", допълни той.

Наставникът на Лудогорец Ивайло Петев пък изрази съжаление за изпуснатия успех срещу хърватите. "Орлите" имаха аванс от един чист гол секунди преди края, но лоша игра в отбрана позволи на хърватите да се доберат до равенство 1:1 в последната минута на продължението.

"Не ни достигна късмет. Смятам, че надиграхме Динамо днес, но допуснахме елементарен гол в края. Приемаме нормално това равенство", обясни Ивайло Петев.

"Не сме се предали. Сега трябва да вкараме гол повече от противника в реванша. Ще търсим победата през всички 90 минути. Надявам се шансът на е на наша страна и да успеем", добави специалистът.