Сър Алекс не очаква проблеми между Евра и Суарес

Шотландецът е доволен от представянето на Юнайтед от началото на новия сезон

по статията работи: Краси Киров | 10.01.2013 | 11:55

Легендата Сър Алекс Фъргюсън изрази надеждата си за един спокоен следобед в мача срещу Ливърпул, настоявайки че враждата между Луис Суарес и Патрис Евра е част от миналото и няма да помрачи спектакъла на "Олд Трафорд".

Напомняме ви, че Суарес беше обвинен в расистки обиди към вицекапитана на "червените дяволи" и беше наказан за 8 мача без право да играе, а и трябваше да заплати 40 хиляди паунда.

При първото си завръщане срещу Юнайтед уругваецът отказа да стисне ръката на Евра, но през този сезон на "Анфийлд" нямаше проблем между двамата и Сър Алекс е сигурен, че такъв ще е случаят и на "Олд Трафорд".

"Има си специфична атмосфера преди мачовете между Манчестър Юнайтед и Ливърпул. Това е така, защото историята между двата клуба е много богата, а и това са двата най-титулувани клуба в Англия", настоя Сър Алекс преди срещата.

"През миналата година беше жалко това, което стана със Суарес и неговото поведение. Но се надявам, че всичко това е в миналото и можем просто да се насладим на срещата".

Опитният шотландец говори и за изминалата година, която описа като разочароваща, но все пак е доволен от представянето от началото на новия сезон.

"Имаше много върхове и падения през 2012. Беше разочароващо. Отпаднахме в Шампионска лига и трябваше да играем в по-слабия европейски турнир. Бяхме отстранени и от ФА къп именно от Ливърпул, което беше злощастно, защото трябваше да спечелим срещата. Това ни остави само лигата, където загубихме заради голова разлика. Много, много разочароващо.

"От тогава насам, направихме точно това, което казвахме. Класирахме се за осминафиналите в Шампионска лига. Злощастно отпаднахме от Челси за Купата на Лигата, и то с последния удар по топката, въпреки че играхме добре.

"Първенството върви добре и се намираме в отлична позиция. Сега трябва да продължим по същия начин, да запазим концентрацията си и да играем футбола, който показвахме досега", убеди Сър Алекс, който сподели и мнението си относно предстоящите битки с Моруиньо и Реал в Шампионска лига.

"Няма спор, че, ако отстраним Реал Мадрид, имаме всички шансове да стигнем далеч. Не трябва да се притесняваш от никого, ако искаш да спечелиш. Поглеждайки конкуренцията в турнира, мисля, че има 4 отбора, за които трябва да сме много внимателни.

"Очевидно сме изправени срещу един от тях. Ако го отстраним, напред ще ни чакат отбори като Борусия, Байерн и Барселона - Дортмунд са просто фантастични през този сезон", настоя още Сър Алекс.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


11 Кристина Минкова 10.01.2013 | 13:24
Откакто се отърваха от Митачето,са по-спокойни и играят по-добре.Митко и той е в разцвет и ценен футболист вече
10 stefi keteva 10.01.2013 | 12:58
Шотландецът е доволен от представянето на Юнайтед от началото на новия сезон - щом той е доволен. Да видим дали ще отстранят Реал Мадрид.
9 teniente castillo 10.01.2013 | 12:45
Феновете на Ливърпул мислят точно обратното :) Личи ти на кой отбор си фен :)
8 вербална нота 10.01.2013 | 12:44
За какви черни овци става дума? Помниш ли как се разви скандала, или?
7 teniente castillo 10.01.2013 | 12:44
А защо да не бъде обратното? Това, че си пристрастен, не значи че не може да се случи обратното :)
6 вербална нота 10.01.2013 | 12:43
Много време мина от конфликта между двамата и не вярвам да има някакви проблеми. Освен ако по време на срещата не се сдърпат пак, което би било много жалко.
5 teniente castillo 10.01.2013 | 12:42
Не само Суарес вече е опасен, ами имат и Стъридж. Не трябва да бъдат отписвани с лека ръка.
4 Alexander Porsche 10.01.2013 | 12:33
Никакъв Суарес няма да спаси Ливърпул. Излизаме и ги сгазваме на игрището. След което ставаме шампиони и мислим за Шампионската лига.
3 известна личност 10.01.2013 | 12:31
Евра си е пич и не се забърква в подобни скандали. Суарес е голям интригант според мен и само гледа да изкарва картони на защитниците.
2 Миро Т 10.01.2013 | 12:30
Да видим дали ще се разберат някак си двамата, или ще бъдат пак черните овци на своите отбори. Суарес да внимава най-вече.
1 Иван Ангелов 10.01.2013 | 12:29
Суарес най-вече трябва да внимава. Евра също може да бъде предизвикан от уругваеца по някакъв начин според мен.

ТВ програма

Кино

  • Сега Култура.БГ предаване за култура с...
  • 03:10 Вечната музика /п/
  • 03:40 Българското село /п/
  • 04:10 Чешити /п/
  • 04:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 05:10 Книга на книгите анимационен филм/п/
  • 05:40 Телепазарен прозорец
  • 05:55 Денят започва сутрешен блок с...
  • 00:50 "Спирала" - сериал, с.5, еп.8
  • 01:55 "Приятели" - сериал, с.2, еп.1
  • 02:25 bTV Новините /п./
  • 03:00 "Преди обед" - токшоу с водещи...
  • 05:00 "Дракони: Надпревара до предела" -...
  • 06:00 "Светът на здравето" - здравно...
  • 06:30 "Древно инженерство" - документална...
  • 07:30 "Тази събота и неделя" - уикенд...
  • Сега "Врагът отблизо" - сериен филм
  • 03:20 "Наследство" - сериен филм /п/
  • 04:10 "Свободна да избира" - сериал /п/
  • 05:20 "Пресечна точка" - публицистично...
  • 06:00 "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30 "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00 Новините на NOVA
  • 12:30 "Наследство" (премиера) - сериен...
Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.