Хосеп Гуардиола нашамари футболист

Треньорът на Байерн показа странен начин за общуване с играчите

по статията работи: Константин Симидчийски | 28.07.2013 | 12:21
Хосеп Гуардиола нашамари футболист
БТА/AP

Хосеп Гуардиола записа загуба в официалния си дебют за Байерн, след като снощи баварците бяха победени с 2:4 от Борусия Дортмунд в двубоя за Суперкупата на Германия.

Двата тима предложиха истинско шоу на публиката на "Сигнал Идуна Парк", като въпреки, че този трофей отстъпва по тежест на най-важните, Борусия и Байерн показаха голямо желание за успех.

Това си пролича и при наставника на Барса Хосеп Гуардиола, който "шамароса" новото попълнение Тиаго Алкантара в момент, когато даваше наставления на своите футболисти.

Естествено, въпросният "шамар" бе по-скоро с цел да окуражи младия халф на Байерн, отколкото нещо друго. В крайна сметка обаче усилията на Гуардиола не дадоха резултат, като каталунецът загуби първата си битка с наставника на Дортмунд Юрген Клоп.

Видео с любопитната ситуация вижте в Sporta.bg.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


1 капаче калпаче 28.07.2013 | 17:07
Ехх, много хубав мъж е Гуардиола....

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.