"Не съм в най-добрата си форма, но съм решила да се боря докрай. Ще замина за Москва с надежда да покажа най-доброто от себе си и да се върна здрава", каза атлетката
С реални надежди за медал са Ваня Стамболова и Ивет Лалова, а за много от нашите атлетите това първенство е последен шанс да спечелят квоти за Олимпиадата в Лондон